Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні прибула до Києва

Голова італійського уряду Джорджа Мелоні приїхала до Києва із офіційним візитом. Про це повідомляє видання La Repubblica.

Окрім зустрічі із Володимиром Зеленським, Мелоні відвідає міста Буча та Ірпінь у Київській області.

"Прем'єр-міністр Джорджія Мелоні щойно прибула до Києва на борту поїзда, який відправився вночі з вокзалу Перемишля. У другій половині дня прем'єр-міністра очікує Володимир Зеленський, з яким вона проведе прес-конференцію. Вранці, після невеликої перерви в готелі після «переправи», Мелоні відвідає Бучу та Ірпінь, два місця, які символізують конфлікт і російську агресію", - йдеться у публікації видання.

Як повідомлялося раніше, Італія може надати Україні п'ять бойових літаків

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті