Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні прибула до Києва

Голова італійського уряду Джорджа Мелоні приїхала до Києва із офіційним візитом. Про це повідомляє видання La Repubblica.

Окрім зустрічі із Володимиром Зеленським, Мелоні відвідає міста Буча та Ірпінь у Київській області.

"Прем'єр-міністр Джорджія Мелоні щойно прибула до Києва на борту поїзда, який відправився вночі з вокзалу Перемишля. У другій половині дня прем'єр-міністра очікує Володимир Зеленський, з яким вона проведе прес-конференцію. Вранці, після невеликої перерви в готелі після «переправи», Мелоні відвідає Бучу та Ірпінь, два місця, які символізують конфлікт і російську агресію", - йдеться у публікації видання.

Як повідомлялося раніше, Італія може надати Україні п'ять бойових літаків

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті