"Ви - міць": Зеленський відвідав позиції ЗСУ на Купʼянсько-Лиманському напрямку

Президент України Володимир Зеленський відвідав українських захисників на Купʼянсько-Лиманському напрямку. Про це голова держави написав на своїх сторінках у соцмережах 3 жовтня.

"Сьогодні відвідуємо наші бригади, які виконують бойові завдання на одному з найгарячіших напрямків – Купʼянсько-Лиманському", - пише Зеленскьий.

Він зазначив, що разом з комбригами й комбатами трьох бригад обговорили оперативну ситуацію та потреби захисників.

"103-тя окрема бригада територіальної оборони, 68-ма окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша, 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада. З комбригами й комбатами обговорили оперативну ситуацію на полі бою, актуальні питання, потреби.Кожна наша бойова бригада, кожен воїн, який знищує окупантів, кожним своїм кроком уперед стверджує, що українська перемога неодмінно буде. Ви – міць! Дякую за службу!", - акцентував Володимир Зеленський.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський із нагоди минулого Дня захисників і захисниць відзначив деяких офіцерів Збройних сил генеральськими званнями.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті