"Втрати вже суттєві". Політтехнолог Кремля Марков заявив, що Чорноморський флот РФ скоро перебазують у Новоросійськ

Російський політик та близький до Кремля політтехнолог Сергій Марков заявив, що Чорноморський флот РФ незабаром буде змушений перебазуватися із Севастополя до Новоросійська та Феодосії через загрозу ураження новітніми типами зброї, яку мають ЗСУ. Про це Марков написав у Телеграм 5 жовтня. 

"Кораблі Чорноморського флоту, мабуть, будуть змушені перебазуватися з Севастополя до Феодосії та Новоросійська. Причина - занадто велика загроза з боку новітніх типів зброї, таких як британські Шторм Шейдоу, які все більш активно застосовуються Британією руками ЗСУ проти Чорноморського флоту Росії. Втрати вже суттєві. А хорошого захисту поки ще не знайшли. А вдарити по Британії поки побоюються. Легше відвести кораблі в Новоросійськ", - написав Марков. 

Нагадаємо, у Силах оборони півдня заявили, що поразка штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі - не єдина мета ЗСУ, і таких "сюрпризів" для окупантів у майбутньому буде більше.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті