Вторгнення в Україну відкинуло економіку росії на 4 роки за 1 квартал - Bloomberg

Вторгнення в Україну відкинуло економіку росії на чотири роки лише за один квартал. Про це 12 серпня повідомляє видання Bloomberg.

"Економіка скине чотирирічне зростання, повернувшись до показників 2018 року у другому кварталі. Ми очікуємо, що скорочення сповільниться у четвертому кварталі, оскільки м'якіша грошово-кредитна політика підтримує попит. Проте економіка втратить ще 2% у 2023 році, оскільки європейська заборона на енергоносії пригнічуватиме експорт", - заявив російський економіст Олександр Ісаков.

Як зазначає видання, російська економіка показувала стабільне зростання на початку 2022 року, але у другому кварталі сталося різке скорочення. Так, валовий внутрішній продукт скоротився вперше за рік, впавши на 4,7% у перерахунку на рік.

Відповідний прогноз зробили 12 аналітиків, опитаних Bloomberg. Все це приводить російську економіку до одного з найтриваліших спадів в історії.

При цьому нині спад в економіці РФ не відповідає найпесимістичнішим прогнозам експертів. Однак російський центробанк прогнозує, що спад у найближчі квартали посилюватиметься.

Зазначимо, що раніше з'явилися дослідження, згідно з якими світова економіка втратить $1 трлн через російське вторгнення в Україну.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті