ЗСУ знищили пункт управління рашистів у Чорнобаївці та понад 30 окупантів - ОК "Південь"

Українські війська на півдні України за допомогою авіації та ракетно-артилерійських підрозділів знищили 31 окупанта, а також ворожий пункт управління. Про це 4 серпня повідомляє Оперативне командування "Південь".

"Наша армійська авіація завдала два удари по опорних пунктах ворога в районах Благодатного та Правдиного. Підтверджено, що в Чорнобаївці знищено пункт управління 22 армійського корпусу берегових військ Чорноморського флоту рашистів", - повідомляють у ОК "Південь".

Остаточні втрати окупантів ще уточнюються, але вже відомо про знищення 31 солдата, танка Т-72 та гаубиць "Гвоздика" та "Мста-Б". Також ракетно-артилерійські частини ЗСУ знищили 2 ворожі міномети, 3 одиниці броньованої та автомобільної техніки, а також 1 розвідувальний безпілотник.

Нагадаємо, раніше в ОК "Південь" заявили, що РФ готує контрнаступ для виходу на адмінкордон Херсонщини.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті