ЗСУ знищили одну з найбільших баз окупантів у Мелітополі

Збройні сили України знищили одну із найбільших військових баз рашистів у Мелітополі. Про це 28 серпня в ефірі національного телемарафону заявив міський голова Іван Федоров.

"За попередньою інформацією, у селищі Мирному Мелітопольського району зруйновано одну з будівель, в якій велася підготовка до псевдореферендуму. У Мелітополі зруйновано одну з найбільших ворожих військових баз на території заводу "Автоколорлит", - зазначив міський голова.

За його словами, на території Мелітополя та Мелітопольського району в окупантів щодня "щось трапляється". Причому відбувається це вже протягом трьох тижнів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти хочуть замінити формат "референдуму" на окупованих територіях на опитування.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті