ЗСУ відбили численні атаки рашистів на Донеччині – Генштаб

Українські військові успішно відбили цілу низку атак рашистів на різних напрямках у Донецькій області. Про це 15 липня повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні.

"На Донецькому напрямку, на окремих ділянках, ворог активізував застосування авіації, ствольної та реактивної артилерії з метою розширення тимчасово зайнятої території та виходу на адміністративний кордон Донецької області", - повідомили військові.

Зокрема, авіаудари рашисти завдавали в районах населених пунктів Верхньокам'янське, Івано-Даріївка, Краматорськ, Берестове, Білогорівка, Покровське, Соледар, Нова Кам'янка, Парасковіївка, Бахмут, Весела Долина та Нью-Йорк. Ракетно-артилерійські удари завдавалися в районах Білогорівки, Ягідного, Бахмута, Авдіївки та Новоселівки.

Наголошуються і на спробах рашистів взяти під контроль ділянку дороги Бахмут – Лисичанськ за допомогою штурму Нагірного та Білогорівки. Проте українські війська спромоглися відкинути ворога. Також провалом закінчилися спроби росіян наступати на напрямках Миколаївка – Спірне, Миронівка – Вуглегірська ТЕС та Відродження – Вершина.

Значними втратами закінчилися і спроби рашистів покращити тактичне становище на напрямках Солодке – Водяне, Володимирівка – Водяне та Єгорівка – Павлівка.

Також наголошується, що в районах Павлограда, Покровська та Малої Токмачки противник активізував ведення повітряної розвідки за допомогою БПЛА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Донеччині ворог намагався просунутися в напрямку Соледара і Бахмута.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті