ЗСУ відбили численні атаки рашистів на Донеччині – Генштаб

Українські військові успішно відбили цілу низку атак рашистів на різних напрямках у Донецькій області. Про це 15 липня повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні.

"На Донецькому напрямку, на окремих ділянках, ворог активізував застосування авіації, ствольної та реактивної артилерії з метою розширення тимчасово зайнятої території та виходу на адміністративний кордон Донецької області", - повідомили військові.

Зокрема, авіаудари рашисти завдавали в районах населених пунктів Верхньокам'янське, Івано-Даріївка, Краматорськ, Берестове, Білогорівка, Покровське, Соледар, Нова Кам'янка, Парасковіївка, Бахмут, Весела Долина та Нью-Йорк. Ракетно-артилерійські удари завдавалися в районах Білогорівки, Ягідного, Бахмута, Авдіївки та Новоселівки.

Наголошуються і на спробах рашистів взяти під контроль ділянку дороги Бахмут – Лисичанськ за допомогою штурму Нагірного та Білогорівки. Проте українські війська спромоглися відкинути ворога. Також провалом закінчилися спроби росіян наступати на напрямках Миколаївка – Спірне, Миронівка – Вуглегірська ТЕС та Відродження – Вершина.

Значними втратами закінчилися і спроби рашистів покращити тактичне становище на напрямках Солодке – Водяне, Володимирівка – Водяне та Єгорівка – Павлівка.

Також наголошується, що в районах Павлограда, Покровська та Малої Токмачки противник активізував ведення повітряної розвідки за допомогою БПЛА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Донеччині ворог намагався просунутися в напрямку Соледара і Бахмута.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті