ЗСУ відбили численні атаки рашистів на Донеччині – Генштаб

Українські військові успішно відбили цілу низку атак рашистів на різних напрямках у Донецькій області. Про це 15 липня повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні.

"На Донецькому напрямку, на окремих ділянках, ворог активізував застосування авіації, ствольної та реактивної артилерії з метою розширення тимчасово зайнятої території та виходу на адміністративний кордон Донецької області", - повідомили військові.

Зокрема, авіаудари рашисти завдавали в районах населених пунктів Верхньокам'янське, Івано-Даріївка, Краматорськ, Берестове, Білогорівка, Покровське, Соледар, Нова Кам'янка, Парасковіївка, Бахмут, Весела Долина та Нью-Йорк. Ракетно-артилерійські удари завдавалися в районах Білогорівки, Ягідного, Бахмута, Авдіївки та Новоселівки.

Наголошуються і на спробах рашистів взяти під контроль ділянку дороги Бахмут – Лисичанськ за допомогою штурму Нагірного та Білогорівки. Проте українські війська спромоглися відкинути ворога. Також провалом закінчилися спроби росіян наступати на напрямках Миколаївка – Спірне, Миронівка – Вуглегірська ТЕС та Відродження – Вершина.

Значними втратами закінчилися і спроби рашистів покращити тактичне становище на напрямках Солодке – Водяне, Володимирівка – Водяне та Єгорівка – Павлівка.

Також наголошується, що в районах Павлограда, Покровська та Малої Токмачки противник активізував ведення повітряної розвідки за допомогою БПЛА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Донеччині ворог намагався просунутися в напрямку Соледара і Бахмута.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті