ЗСУ звільнили 40 населених пунктів Донецької області - Мінреінтеграції

У Донецькій області українські захисники станом на 8 жовтня деокупували 40 населених пунктів у Лиманській і Святогірській територіальних громадах. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

У міністерстві розповіли, що у 40 деокупованих населених пунктах Донецької області поступово повертається життя.

"Наразі обстежуються зруйновані будинки та здійснюється пошук їх власників. Зазначимо, що лише у Святогірську виявили понад 260 таких будівель. У селах Хрестище та Маяки поновлюють електропостачання. В місті Святогірськ ведуться роботи по відновленню мобільного зв’язку. Тривають нарахування соціальних виплат населенню. У звільнених містах Лиман і Святогірськ, а також у селищі міського типу Ярова Донецької області відновлено виплату пенсій. З моменту деокупації Пенсійний фонд України через Укрпошту вже видав понад 8 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, місцевим мешканцям почала активно надходити гуманітарна допомога. Зокрема, від місцевої влади, ЮНІСЕФ, Товариства Червоного Хреста України.

Жителі деокупованих територій можуть отримати продукти, предмети гігієни, прилади для обігріву приміщень. Здійснюється виплата одноразової допомоги від Товариства Червоного Хреста України.

Нагадаємо, 5 жовтня офіційно розпочалася деокупація Луганщини, звільнено декілька населених пунктів.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті