ЗСУ не заходитимуть до Криму, поки там буде велика кількість російських військ. Буде "котел" – військовий експерт

ЗСУ не заходитимуть до Криму, поки там буде велика кількість російських військ. Про це в інтерв'ю "Острову" розповів полковник запасу, військовий експерт Роман Світан.

"Поки в Криму буде велика кількість російських військ, ніхто туди заходити не буде. Якщо нам вдасться знищити Кримський міст, то постачання на півострів будуть йти тільки морем, але у нас є озброєння, щоб працювати по кораблях, так що постачання буде проблематичним", - вважає він.

За його словами, удару по Кримському мосту може бути завдано з узбережжя Азовського моря, особливо, якщо ЗСУ вийдуть у район Маріуполя.

"Ми зможемо звідти запустити ракети "Гарпун" і "Нептун", які у нас є", - зазначив Роман Світан.

Після знищення Кримського мосту, ЗСУ зможуть "працювати" Чорноморським флотом, який намагатиметься перевозити військові вантажі з материкової РФ.

"Тобто Крим перетвориться на великий оперативний котел", - наголосив експерт.

Як повідомлялося раніше, за словами військового експерта Романа Світана, найближчим часом ми побачимо подальший поступ ЗСУ, посилений резервами з правого берега.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті