ЗСУ нанесли удар по позиціях рашистів у Брянці - СтратКом ЗСУ

Українські захисники нанесли удар по позиціях рашистів у тимчасово окупованому місті Брянка Луганської області 20 жовтня. Про це повідомляється у телеграм-каналі "СтратКом ЗСУ".

"ЗСУ ювелірно відпрацювали по рашистам у районі старого автовокзалу. Швидкі та пожарки їздять, метушаться", - відзначили військові.

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованій Кременній рашисти заселяються у чужі квартири, зламують гаражі та вивозять речі.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті