ЗСУ ліквідували двох псевдо-лейтенантів із Донецька (ФОТО)

Українські воїни ЗСУ ліквідували двох так званих "лейтенантів ДНР", випускників створеного у Донецьку окупантами "вищого загальновійськового командного училища" ("ДонВОКУ"). Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) у своєму телеграм-каналі 27 грудня.

"Олексій Марченко, псевдолейтенант, випускник створеного окупаційною владою ДонВОКУ у м. Донецьк. Руслан Білоусов, псевдолейтенант, випускник створеного окупаційною владою ДонВОКУ у м. Донецьк", - написав він.

"Зрадників наздогнала карма. Успішно демобілізовано", - зазначив військовий.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті