"Всі ракети збиті, але деякі військові зникли безвісти": Подоляк прокоментував "криве дзеркало" РФ після удару по штабу в Криму

Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк у мережі X (колишній Твіттер) відреагував на російську брехню після ударів по Штабу Чорноморського флоту росії у окупованому Севастополі.

"Усі ракети були збиті російською системою ППО. Але штаб Чорноморського флоту в Криму було знищено. Постраждалих унаслідок атаки немає. Але деякі військовослужбовці зникли безвісти". Заяви Міністерства оборони РФ свідчать про глибоку порочність російської системи: люди, які за інших обставин, в іншому суспільстві могли б бути гумористами, стають на шлях агресії та військових злочинів. Хоча чому дивуватися, якщо навіть Міністерство оборони в цій фантасмагоричній країні насправді є Міністерством нападу?", - пише Подоляк.

"Путінська Росія - це королівство кривих дзеркал і міхур давно застарілих міфів, що існують винятково на страху західних суспільств та емоційній пам'яті про жахіття холодної війни, паразитуючих на бренді СССР", - нагадав радник. 

"Але реальність невблаганно наступає на п'яти. Крим обов'язково буде демілітаризовано і звільнено. Торгові судна повернуться в Чорне море. А російські військові кораблі з часом займуть своє законне місце, перетворившись на культовий підводний музей для дайверів, який приваблюватиме туристів з усього світу. За вільний український Крим", - пообіцяв Подоляк.

Як повідомлялося, штаб Чорноморського флоту росії у тимчасово окупованому Севастополі зазнав ракетного удару.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті