"Всі ракети збиті, але деякі військові зникли безвісти": Подоляк прокоментував "криве дзеркало" РФ після удару по штабу в Криму

Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк у мережі X (колишній Твіттер) відреагував на російську брехню після ударів по Штабу Чорноморського флоту росії у окупованому Севастополі.

"Усі ракети були збиті російською системою ППО. Але штаб Чорноморського флоту в Криму було знищено. Постраждалих унаслідок атаки немає. Але деякі військовослужбовці зникли безвісти". Заяви Міністерства оборони РФ свідчать про глибоку порочність російської системи: люди, які за інших обставин, в іншому суспільстві могли б бути гумористами, стають на шлях агресії та військових злочинів. Хоча чому дивуватися, якщо навіть Міністерство оборони в цій фантасмагоричній країні насправді є Міністерством нападу?", - пише Подоляк.

"Путінська Росія - це королівство кривих дзеркал і міхур давно застарілих міфів, що існують винятково на страху західних суспільств та емоційній пам'яті про жахіття холодної війни, паразитуючих на бренді СССР", - нагадав радник. 

"Але реальність невблаганно наступає на п'яти. Крим обов'язково буде демілітаризовано і звільнено. Торгові судна повернуться в Чорне море. А російські військові кораблі з часом займуть своє законне місце, перетворившись на культовий підводний музей для дайверів, який приваблюватиме туристів з усього світу. За вільний український Крим", - пообіцяв Подоляк.

Як повідомлялося, штаб Чорноморського флоту росії у тимчасово окупованому Севастополі зазнав ракетного удару.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті