ВР збирається розглянути 4 тисячі поправок до закону про мобілізацію протягом тижня

Верховна Рада може розглянути чотири тисячі поправок до закону про мобілізацію протягом тижня, або кількох. Про це заявив перший заступник голови українського парламенту Олександр Корнієнко на зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

"Чотири тисячі поправок внесено до закону про мобілізацію, але ми з цим впораємося, за тиждень або за кілька тижнів, ми це зробимо, оскільки це наш обов'язок... перед усіма людьми в Україні", - сказав Корнієнко.

Крім того, він наголосив, що "нам так само потрібно переосмислити підхід до процесу підготовки наших воїнів... нам потрібно зробити Збройні Сили привабливими та ефективними... і всім людям, які побоюються того, що їх мобілізують, ми маємо дати розуміння, як воно насправді відбувається", - підсумував віце-спікер.

Нагадаємо, раніше у ВР розкритикували ідею броні від мобілізації за "податковою ознакою". 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті