ВР розширила перелік осіб, які під час мобілізації не підлягають призову

Рада розширила перелік осіб, які не підлягають призову під час мобілізації. Про це повідомив народний депутат Ярослав Желєзняк 29 липня у Телеграм.

Зокрема, йдеться про закон №7481, яким розширено перелік людей, що не підлягають призову під час мобілізації, на громадян, чиї рідні загинули на війні з росією.


Документ прийнятий в цілому 282 голосами депутатів.

За інформацією нардепа, від призова звільнюються «жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану».

Крім того, як повідомляє народний депутат Олексій Гончаренко, Рада ухвалила відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам

Также Рада проголосувала за надання відпусток для догляду за дитиною не лише жінкам, а й чоловікам, у разі якщо обоє є військовослужбовцями.

Норма розповсюджуватиметься на рівних умовах у мирний час та в особливий період чи воєнний стан.

"Як співавтор цього законопроекту вважаю, що рішення допоможе сімʼям війсковослужбовців та вирішить багато питань", - прокоментував закон Гончаренко.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті