ВПО з Луганщини можуть отримати посуд, теплі набори й засоби гігієни від МОМ у Києві (посилання для реєстрації)

Переселенці з Луганської області можуть отримати допомогу від МОМ у хабі Міловської громади в Києві. Про це повідомила Луганська ОВА у соцмережах 29 травня.

"Відкрите опитування для внутрішньо переміщених осіб щодо визначення потреби у гуманітарній допомозі від Міжнародної організації з міграції. Наші ВПО можуть одержати посуд, теплі набори, засоби гігієни", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для цього луганчанам, які зареєстровані та отримують допомогу у Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області Міловської громади, слід заповнити відповідну форму за посиланням.

Адреса хабу: м. Київ, вулиця Рене Декарта, 14.

Раніше повідомлялось, що сєвєродонецький хаб у Дніпрі, який надає послуги переселенцям з Луганщини, оснастили новою оргтехнікою.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті