Сєвєродонецький хаб у Дніпрі, який надає послуги переселенцям з Луганщини, оснастили новою оргтехнікою

Комп’ютери для оснащення робочих місць співробітників, які надають послуги переселенцям з Луганської області, отримав Сєвєродонецький гуманітарний хаб у Дніпрі. Про це повідомили на сайті Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 26 травня.

"Робочі місця співробітників гуманітарного хабу Сєвєродонецької громади в місті Дніпро оснащено сучасною комп’ютерною технікою в рамках співпраці з Норвезькою радою у справах біженців (NRC) в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що центр підтримки переселенців з Луганщини працює не лише як пункт видачі гуманітарної допомоги мешканцям Луганської області. Тут також є можливість отримати послуги з адміністративних, соціальних, юридичних, медичних, житлових, правових і пенсійних питань. 

У приміщенні функціонує культурний центр, де для дітей створені різноманітні гуртки та проходять заходи для дітей та родин. 

На базі гуманітарного хабу відновив свою роботу та нещодавно значно розширив кількість адміністративних послуг сєвєродонецький ЦНАП.

"Працівники управління соціального захисту населення Сєвєродонецької МВА консультують з питань захисту прав ВПО, встановлення статусів різних видів, оформлення фінансової допомоги тощо", - уточнюється в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на оздоровлення 113 дітей ВПО зі Сватівського району Луганщини передбачено понад 2 млн грн з бюджету громад.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті