На оздоровлення 113 дітей ВПО зі Сватівського району Луганщини передбачено понад 2 млн грн з бюджету громад

Громади Сватівського району Луганської області передбачили понад 2 млн грн з бюджету на оздоровлення дітей ВПО району, загалом буде оздоровлено 113 дітей. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 25 травня. 

"Понад 2 мільйони гривень передбачили громади Сватівщини на оздоровлення 113 дітей району. В ході підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2024 на Сватівщині було визначено потребу в оздоровленні 113 дітей, з них 54 - це діти пільгових категорій", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що військовими адміністраціями району передбачено цільове фінансування на загальну суму понад 2 млн гривень.

Вже укладено 5 договорів про закупівлю послуг з оздоровлення на 909,1 тис. грн. Територіальні громади направлятимуть дітей до оздоровчих закладів, розташованих в західній частині країни.

Зокрема, Білокуракинською селищною ВА планується оздоровити 25, з них 11 - це діти учасників бойових дій. Коломийчиською СВА - 8, Красноріченською СВА - 12, Лозно-Олександрівською СВА - 6, з них двоє дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти). Нижньодуванською СВА - 10, двоє з яких діти учасників бойових дій, Сватівською МВА - 25, п’ять з яких діти учасників бойових дій, Троїцькою СВА - 27, з них 11 дітей учасників бойових дій та дитина, один із батьків якої загинув.

Раніше повідомлялось, що дітей-ВПО з Гірської громади Луганщини запрошують на відпочинок у туристично-оздоровчий комплекс на Івано-Франківщину.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті