Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російську авіаційну касетну бомбу "РБК-250" з модулем управління "УМПК" збили прикордонники бригади "Помста" (Луганський прикордонний загін). Відповідне відео розмістив Телеграм-канал Луганського прикордонного загону 9 квітня.
"Зенітники підрозділу "Фенікс" на Донеччині збили авіабомбу оснащену універсальним модулем польоту та корекції. Розрахунок ЗУ-23-2 влучив у елементи управління бомби (крила), тож вона впала не здетонувавши", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що після огляду саперами боєприпас знищили, оскільки він становив небезпеку.
Раніше українські захисники показали відео жорстких вуличних боїв за населений пункт Орлівка на Авдіївському напрямку.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту