Воїни ЗСУ завдали удару по розташуванню окупантів на заводі АЗОМ в Бахмуті

Українські віськові  влучили в одне з приміщень заводу з обробки кольорових металів АЗОМ у Бахмуті. Відео потужного вибуху з дрону оприлюднив військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

 
"Підтверджено. Засівших в Бахмуті на заводі Азом вагнерівців почали викурювати. ТОЧКА-У повернулась в чат", - підписав відео журналіст.
 
Як повідомлялося, російські загарбники на Бахмутському напрямку минулої доби завдали 232 удари з різних типів артилерії по позиціях українських військових. На цьому напрямку відбулось 35 боїв.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті