На Бахмутському напрямку за добу відбулося 35 боїв - Череватий

Російські загарбники на Бахмутському напрямку минулої доби завдали 232 удари з різних типів артилерії по позиціях українських військових. На цьому напрямку відбулось 35 боїв. Про це в ефірі 24 каналу повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ, полковник Сергій Череватий, - інформує Цензор.НЕТ.

"Інтенсивність ворожих атак минулими тижнями була дещо вищою. Проте росіяни не полишають спроб захопити Бахмут. Під інтенсивним вогнем ЗСУ ворог зазнає значних втрат", - сказав Череватий.

Бахмутський, Лиман, Куп'янський напрямки залишаються головними напрямками, де армія РФ атакує та обстрілює позиції українських військ.

"Якщо говорити про те, що анонсувалося як великий стратегічний наступ РФ, можна погодитися з аналітиками, що він не відбувся завдяки мужності, героїзму, професіоналізму наших воїнів", - повідомив речни.

Як повідомлялося, українські воїни на Донецькому напрямку змусили окупантів відступити з низки позицій.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті