Воїни ЗСУ показали, як тренуються збивати російські дрони з дробовиків: маємо справу з 70 FPV-дронами на день

Інструктори окремої єгерської бригади ім.Олекси Довбуша показали, як готують бійців працювати з антидроновими рушницями. Тільки не тими, що відомі як засоби РЕБ, а з дробовиками 12 калібру. Про це повідомило видання "Армія FM".

«Російська військова галузь розвивається не по днях, а по годинах, їх дрони мають різні частоти, які ще й міняються на ходу, тому часто засоби РЕБ не можуть посадити ворожі FPV. І якщо через РЕБ прориваються, то залишається старий надійний спосіб збиття літаючої цілі. Від FPV практично неможливо втекти, краще зустріти цього ворога зброєю. Напівавтоматичний Hatsan Escort здатний знищити ціль ефективно на відстані 120 метрів. 10 пострілів на хвилину. Це дуже хороший шанс порівняно з бігом по посадці, повірте», — каже інструктор Олександр.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті