Воїни 68-ї єгерської бригади ЗСУ знищили чергову бронетанкову групу окупантів

Воїни 68-ї Окремої єгерської бригади ЗСУ ім. Олекси Довбуша знищили чергову бронетанкову штурмову групу окупантів. Про це воїни повідомляють у Фейсбук. "Днями росомахи зупинили чергову бронетанкову штурмову групу окупантів на Покровському напрямку. У результаті злагоджених дій воїнів 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша, зокрема, розвідників, артилеристів, протитанкістів, пілотів ударних дронів та саперів, було знищено 8 російських танків та ще 8 БМП", - йдеться у повідомленні.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті