Воєнний стан, загальна мобілізація, зруйновано 70% житла: у Росії пройде загальне тренування з цивільної оборони

У Росії пройде загальне тренування з цивільної оборони. Про це пишуть російські ЗМІ, з посиланням на додаток до наказу Росспоживнагляду, який потрапив у мережу.

Навчання пройдуть 3 жовтня. Їхня легенда свідчить, що в РФ введено воєнний стан, проведено загальну мобілізацію і зруйновано 70% житла.

Проведення навчань уже офіційно підтвердила влада Ленінградської, Волгоградської, Саратовської та Псковської областей, а також Чувашії.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті