Вовчанськ заповнила смерть: чергове місто, яке росіяни стирають з лиця землі

Так сьогодні виглядає місто, яке росіяни знищили дотла за кілька діб. «На одному з фото - тіла двох жінок. Поруч із ними - дві маленькі специфічні маленькі вирви, хто розбирається, одразу розуміє, що це не випадкова міна чи артилерія. З імовірністю в 90% - це прицільні скиди з дрона. Жінки в яскравому одязі. Переплутати їх із військовими навіть із висоти - неможливо", - розповіли фотографи Костянтин і Влада Ліберови, які зробили ці кадри. Вони зазначають, що місто заповнила смерть: «Тіла цивільних на вулиці та під завалами».

Фото: Костянтин і Влад Ліберови

 

Так Вовчанськ виглядав до приходу «русского мира»

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті