Вовчанськ заповнила смерть: чергове місто, яке росіяни стирають з лиця землі

Так сьогодні виглядає місто, яке росіяни знищили дотла за кілька діб. «На одному з фото - тіла двох жінок. Поруч із ними - дві маленькі специфічні маленькі вирви, хто розбирається, одразу розуміє, що це не випадкова міна чи артилерія. З імовірністю в 90% - це прицільні скиди з дрона. Жінки в яскравому одязі. Переплутати їх із військовими навіть із висоти - неможливо", - розповіли фотографи Костянтин і Влада Ліберови, які зробили ці кадри. Вони зазначають, що місто заповнила смерть: «Тіла цивільних на вулиці та під завалами».

Фото: Костянтин і Влад Ліберови

 

Так Вовчанськ виглядав до приходу «русского мира»

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті