Ворог збільшив кількість атак на Лиманському напрямку й намагався просунутися до позицій ЗСУ на Куп’янському напрямку, де тривають 4 боєзіткнення

Російські війська намагалися просунутися до позицій Сил оборони України на Куп’янському напрямку в найоні кількох населених пунктів протягом поточної доби. Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 11 жовтня.

"На Куп’янському напрямку ворог протягом дня намагався просунутися до наших позицій в районах Петропавлівки, Степової Новоселівки, Колісниківки, Лозової та Піщаного. Чотири атаки противника ще тривають. Загалом на напрямку зафіксовано вісім боєзіткнень", - сказано в повідомленні. 

Від початку доби на фронті відбулося 78 бойових зіткнень. Найбільша активність окупантів спостерігається на Покровському і Курахівському напрямках. 

Агресор збільшив кількість атак до восьми на Лиманському напрямку. Відбулися бойові дії поблизу Греківки, Макіївки, Новосадового, Невського та Білогорівки. Два боєзіткнення тривають.

На Сіверському напрямку ворог наступальних дій не проводив, проте завдав авіаудару керованою авіаційною бомбою в районі Ясногорівки. 

На Краматорському напрямку наші захисники продовжують відбивати дві атаки окупантів біля Калинівки та Часового Яру. Поблизу Іванівського та Ступочок чотири ворожих атаки вже зупинено. 

На Торецькому напрямку загарбник шість разів атакував в районі Торецька. Відбито чотири атаки, ще точиться два бої. Противник скинув два КАБи на Краматорськ.

Висока активність ворога наразі зберігається на Покровському напрямку. 13 разів за сьогодні тут розпочиналися зіткнення різної інтенсивності. Наразі триває бій у районі Селидового. Поблизу Миролюбівки, Мирнограду та Лисівки відбито 12 атак. 

Складна ситуація залишається на Курахівському напрямку. Поблизу Новоселидівки, Максимільянівки, Костянтинівки, Катеринівки, Антонівки та Водяного відбито чотирнадцять штурмів, також триває ще один бій поблизу Катеринівки.

На Времівському напрямку агресор за підтримки авіації десять разів атакував неподалік Богоявленки, Золотої Ниви, Новодарівки, Левадного, Рівнополя та Ольгівського, наразі ще триває сім боєзіткнень. 

На Гуляйпільському та Оріхівському напрямках активних дій окупантів за сьогодні не відмічено. Противник завдає авіаційних ударів та веде артилерійські обстріли по позиціях наших військ та населених пунктах.

На Придніпровському напрямку нашими захисниками відбито два штурми ворога.

"Протягом доби від терористичних атак ворога постраждала низка населених пунктів Сумської області. Артилерійських обстрілів противник завдав по Улановому, Кучерівці, Марчихиній Буді, Голубівці, Студенку; під ударами авіації опинились Юр’єве, Рівне, Річки, Яструбине, Рибці, Кисла Дубина, Степне, Ободи", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що протягом доби на фронті сталося 169 бойових зіткнень.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Донбас
18.01.2026
22:32

Для поліпшення патріотичного виховання Міністерство оборони Росії направить до шкіл своїх комісарів? Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Разом з останніми порціями новорічного олів'є та оселедця «під шубою» в ЗМІ окупованого Донбасу закінчився і оптимізм щодо численних побажань і обіцянок московських і місцевих чиновників. Раптово з'ясувалося, що майже за чотири роки російської...
Луганськ
15.01.2026
20:00

«Коротке щастя». Луганський щоденник

Мені назустріч їде машина-холодильник із табличкою "200". Їх дуже багато по місту. Ця - маленька, затишна. І табличка «200» на лобовому склі в обрамленні новорічної гірлянди…
Всі статті