Ворог обстріляв Херсонщину, є загиблий і поранені, 3-річна дитина отримала травми голови – МВС

Російські окупанти обстрілювали Херсонську область протягом ночі на 1 червня, є загиблий і поранені. Про це повідомило МВС України у своєму Телеграм-каналі.

"Майже всю ніч лунали потужні вибухи. Під масованим ударом ворога опинилися громади Бериславського та Херсонського районів, там зруйновані житлові будинки, – сказано в повідомленні. – Внаслідок артилерійського обстрілу с. Дніпровське Херсонського району загинув 64-річний чоловік".

Зазначається, що в с. Широка Балка Станіславської громади постраждала 3-річна дівчинка, дитина отримала поранення голови, її госпіталізували у медзаклад.

У Херсоні пошкоджені десятки приватних будинків, багатоповерхівки, автомобілі, лінії електропередач, дорожнє покриття. Поранений 65-річний чоловік, його госпіталізували до лікарні.

"Рятувальники ліквідували пожежі, що виникли внаслідок обстрілів", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти за ранок випустили 20 снарядів із важкої артилерії по Дніпропетровщині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті