Окупанти за ранок випустили 20 снарядів із важкої артилерії по Дніпропетровщині

Російські окупанти вранці 1 червня з важкої артилерії обстріляли громаду в Дніпропетровській області. Про це в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Ніч на Дніпропетровщині пройшла без обстрілів. Але вже зранку ворог знову взявся за своє. На Марганецьку громаду Нікопольського району агресор спрямував важку артилерію", - заявив чиновник.

Загалом під час цього обстрілу окупанти випустили по громаді близько 20 снарядів. Наслідки цієї атаки ще уточнюються, додав Лисак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни за добу завдали трьох ракетних і 29 авіаційних ударів, а також вдарили 10 "Іскандерами" по Київщині.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті