Ворог намагається оточити Авдіївку, застосовуючи штурмові групи "вагнерівців" та бронетехніку - ОСУ "Таврія"

Ворог намагається оточити Авдіївку, застосовуючи штурмові групи "вагнерівців" та бронетехніку, завдає ударів з артилерії та авіації. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський у Телеграм.

"Ворог не полишає спроб оточити Авдіївку. Він застосовує штурмові групи ПВК "Вагнер", обстрілює місто з артилерії та авіації, використовує бронетехніку в спробах прорвати оборону наших військ", - зазначив Тарнавський.

Генерал наголосив, що Сили оборони тримають місто і завдають ворогові значних втрат, зокрема знищують танки та іншу бронетехніку.

"Стоїть завдання не допустити оточення і завдавати ворогу максимальних втрат. Воно чітко виконується нашими воїнами", - заявив Тарнавський.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті