Ворог б‘є по Херсону: є влучання у житловий сектор, поранена жінка - ОВА

Ввечері 8 грудня російські окупанти знову обстріляли Херсон. Про це уТелеграм повідомляють голова ОВА Олександр Прокудін і голова МВА Роман Мрочко.

"Ворог б‘є по Херсону. Є влучання у житловий сектор. Зараз відомо, що травму голови отримала 46-річна жінка", - повідомив Прокудін.

Голова МВА уточнив, що 46-річна жінка отримала травму внаслідок атаки з боку російських окупаційних військ у Дніпровському районі Херсона. "Їй надана медична допомога", - написав Мрочко.

Він також додав, що "після ворожого обстрілу у Херсоні в деяких районах виникли перебої з електрикою".

 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті