Ворог б‘є по Херсону: є влучання у житловий сектор, поранена жінка - ОВА

Ввечері 8 грудня російські окупанти знову обстріляли Херсон. Про це уТелеграм повідомляють голова ОВА Олександр Прокудін і голова МВА Роман Мрочко.

"Ворог б‘є по Херсону. Є влучання у житловий сектор. Зараз відомо, що травму голови отримала 46-річна жінка", - повідомив Прокудін.

Голова МВА уточнив, що 46-річна жінка отримала травму внаслідок атаки з боку російських окупаційних військ у Дніпровському районі Херсона. "Їй надана медична допомога", - написав Мрочко.

Він також додав, що "після ворожого обстрілу у Херсоні в деяких районах виникли перебої з електрикою".

 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті