Військова допомога США Україні опинилася під загрозою через тимчасове фінансування – Пентагон

Військова допомога США Україні опинилася під загрозою через відсутність ухваленого законопроєкту про витрати Пентагону на 2023 рік. Про це 3 грудня повідомляє Politico із посиланням на міністра оборони США Ллойда Остіна.

"Чиновники міністерства оборони склали список жахливих наслідків, якщо збройні сили вперше в історії будуть змушені діяти в рамках тимчасового фінансування на один рік - від допомоги Україні до закупівлі нового бомбардувальника-невидимки B-21", - повідомляють журналісти.

Міністр оборони США Ллойд Остін у зверненні до Конгресу закликав не відкладати ухвалення законопроєкту про витрати Пентагону на наступний рік. За його словами, замість бюджету конгресмени можуть, як це бувало й раніше, ухвалити "резолюцію про продовження фінансування", причому відразу на рік, а не на місяці.

Така ситуація заморозить витрати Пентагону на поточному рівні. Це означатиме, що Збройним силам доведеться покладатися на старі техніку та обладнання, тоді як розробка перспективних військових технологій значно скоротиться.

Повідомляється, що Конгрес має ухвалити оборонний бюджет до 16 грудня 2022 року. При цьому речник Палати представників Ненсі Пелосі припустила, що тимчасове фінансування оборонної сфери приймуть відразу на рік. У такому разі Пентагон отримає на 29 мільярдів доларів менше за необхідну їм суму.

Заступник міністра оборони Майкл Маккорд заявив Politico, що йому не віриться, що Пентагон зможе працювати в умовах тимчасового фінансування на весь рік. Джерела видання стверджують, що це може спричинити кризову ситуацію. Також варто зазначити, що саме лінією Пентагону йде фінансування військової допомоги Україні – включаючи навіть відправку боєприпасів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пентагон показав новий бомбардувальник, розробка якого роками трималася у секреті.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті