Військова допомога США Україні опинилася під загрозою через тимчасове фінансування – Пентагон

Військова допомога США Україні опинилася під загрозою через відсутність ухваленого законопроєкту про витрати Пентагону на 2023 рік. Про це 3 грудня повідомляє Politico із посиланням на міністра оборони США Ллойда Остіна.

"Чиновники міністерства оборони склали список жахливих наслідків, якщо збройні сили вперше в історії будуть змушені діяти в рамках тимчасового фінансування на один рік - від допомоги Україні до закупівлі нового бомбардувальника-невидимки B-21", - повідомляють журналісти.

Міністр оборони США Ллойд Остін у зверненні до Конгресу закликав не відкладати ухвалення законопроєкту про витрати Пентагону на наступний рік. За його словами, замість бюджету конгресмени можуть, як це бувало й раніше, ухвалити "резолюцію про продовження фінансування", причому відразу на рік, а не на місяці.

Така ситуація заморозить витрати Пентагону на поточному рівні. Це означатиме, що Збройним силам доведеться покладатися на старі техніку та обладнання, тоді як розробка перспективних військових технологій значно скоротиться.

Повідомляється, що Конгрес має ухвалити оборонний бюджет до 16 грудня 2022 року. При цьому речник Палати представників Ненсі Пелосі припустила, що тимчасове фінансування оборонної сфери приймуть відразу на рік. У такому разі Пентагон отримає на 29 мільярдів доларів менше за необхідну їм суму.

Заступник міністра оборони Майкл Маккорд заявив Politico, що йому не віриться, що Пентагон зможе працювати в умовах тимчасового фінансування на весь рік. Джерела видання стверджують, що це може спричинити кризову ситуацію. Також варто зазначити, що саме лінією Пентагону йде фінансування військової допомоги Україні – включаючи навіть відправку боєприпасів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пентагон показав новий бомбардувальник, розробка якого роками трималася у секреті.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті