На Львівщині запрацював Офіс хабу "Співдія". Перевага – переселенцям

На Львівщині запрацював Офіс хабу "Співдія". Про це повідомив в Телеграм голова Львівської ОДА (ОВА) Максим Козицький.

 

"Це місце, де вимушені переселенці та жителі області зможуть отримати і психологічну, і юридичну допомогу, і консультації з працевлаштування, а згодом молодь з числа ВПО інтегруватиметься з місцевою. Розташований офіс у цокольному приміщенні Львівського палацу мистецтв", - повідомив Козицький.

За його словами, 60% послуг в Офісі надаватимуть вимушеним переселенцям, 40% – місцевим жителям області.

"В Офісі хабу "СпівДія" допомогу людям надаватимуть зі залученням фахівців. Бо нема Східної України і Західної. Є одна країна і один міцний народ. Нація незламних людей. Маємо допомагати одне одному та підтримувати. Разом – переможемо", - підкреслив голова області.

"Козицький нагадав, что "СпівДія" – це волонтерська платформа, яку створили з ініціативи Офісу Президента України ще 5 березня. Лише на Львівщині це понад пів сотні активних молодих людей зі середовища Львівського обласного молодіжного центру.     

  

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті