Внаслідок удару окупантів по підстанції на сході України сталися знеструмлення та затримки поїздів

На сході України під удар окупантів потрапила одна з високовольтних підстанцій, внаслідок чого відбулися відключення світла та затримки поїздів. Про це 15 червня повідомляє Міненерго.

"Ворог завдав удару по одній з високовольтних підстанцій у східному регіоні", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, в результаті були знеструмлення побутових споживачів, а також сталися перебої в русі поїздів.

"Споживачів частково заживлено, тривають відновлювальні роботи", - додали в Міненерго.

Крім того, у Чернігівській області окупанти обстріляли повітряну лінію обленерго. Внаслідок цього було одномоментно знеструмлено 1765 абонентів у 12 населених пунктах.

Як повідомлялося, РФ 14 червня здійснила по Донеччині майже 2500 обстрілів: поранено шістьох мешканців, пошкоджено 62 цивільних об’єкти

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті