Рашисти за добу завдали по Донеччині майже 2500 обстрілів: поранено шістьох мешканців, пошкоджено 62 цивільних об’єкти

Російська армія завдала за добу по Донеччині 2489 обстрілів: поранено шістьох мешканців, пошкоджено 62 цивільних об’єкти. Про це 15 червня повідомляє поліція регіону.

"Під вогонь потрапили 8 населених пунктів: міста Гірник, Дружківка, Курахове, Торецьк, селища Зарічне, Птиче, села Маркове, Новоукраїнка. Пошкоджено 62 цивільних об’єкти – 54 житлових будинки, заклад освіти, автотранспорт, критичну інфраструктуру. На Гірник росіяни скинули авіабомбу «КАБ-500» - поранили чотирьох мирних жителів, пошкодили 16 багатоквартирних і 7 приватних будинків, навчальний заклад, критичну інфраструктуру. Двоє цивільних осіб зазнали поранень внаслідок артилерійських обстрілів – у Зарічному та Птичому. Трьома керованими авіабомбами «КАБ-250» росія вдарила по Новоукраїнці. Пошкоджено підприємство та приватне житло", - йдеться у повідомленні.

"Внаслідок удару по Дружківці пошкоджено 28 приватних осель. Крім того, сьогодні о 4-й ранку ворог атакував Лиман, пошкоджено 12 приватних будинків. Також надійшла інформація про поранену цивільну особу в селищі Північне, яка отримала травми під час обстрілу 13 червня", - констатували в поліції.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті