Внаслідок ракетного удару у Києві пошкоджено СТО, газову трубу та нежитлові будівлі - КМВА

У Києві внаслідок нічного ракетного удару росіян у четвер, 21 вересня, зафіксовано падіння уламків ракет у Дарницькому та Шевченківському районах. Про це у Телеграм повідомила Київська міська військова адміністрація.

Як повідомляється, у Шевченківському районі столиці пошкоджено газову трубу без загоряння, у житловому будинку вибуховою хвилею вибито двері, пошкоджено вікна, а також пошкоджено вікна в нежитловому багатоповерховому будинку. При цьому інформація щодо постраждалих поки що відсутня.

У Дарницькому районі осколками пошкоджено нежитлову будівлю (без загоряння) і вікна двоповерхового гуртожитку. Крім того, осколки пошкодили станцію технічного обслуговування, виникла пожежа на площі 400 м2, загорілися припарковані автомобілі.

Постраждали семеро осіб, із них одна дитина (дівчинка 9-ти років). Практично у всіх поранення - це різані рани. Трьох людей шпиталізували. Решта отримали медичну допомогу на місці. Попередньо, загрози для життя у постраждалих немає.

"Інформація попередня, дані оперативного зведення оновлюються", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, російські війська вночі 21 вересня завдали удару по гуртожитку у Херсоні та вбили двох мирних жителів.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті