Внаслідок ракетного удару у Дніпрі постраждало 7 людей - ОВА

Внаслідок російської ракетної атаки уночі 24 серпня  у Дніпрі руйнувань зазнав транспортний об'єкт, та постраждали 7 людей. Про це повідомив у Телеграм голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 

За його словами, серед постраждалих троє чоловіків та четверо жінок, від 32 до 55 років. 

"Здебільшого у них рвані рани та осколкові поранення. Шістьох госпіталізували в стані середньої тяжкості", - зазначив чиновник.

Як повідомляється, були пошкоджені з десяток об'єктів. Серед них: банк, заправка, готель, агрофірма, виробництво меблів, адмінбудівля. Крім того, понівечені 15 кіосків. 

Також пошкоджень зазнали два житлові будинки, 3 автобуси та кілька авто, контактна тролейбусна мережа, водо- і газогони.

Нагадаємо, окупанти вночі 24 серпня атакували Дніпро

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті