Внаслідок обстрілу Херсонської області загинула жінка, є влучання в інтернат

Внаслідок повітряної атаки російських окупантів у Херсонській області Бериславського району загинула місцева мешканка смт Козацьке, також зафіксовано влучання в інтернат Тягинської громади. Про це, повідомив у Телеграм голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін 5 червня.

"Через російський обстріл селища Козацьке загинула жінка. Армія рф вкотре прицільним вогнем вкрила житлові будинки цього населеного пункту. Також сьогодні окупанти обстріляли Кізомис забороненими запалювальними боєприпасами. Виникла пожежа на вже засіяному полі. Частину посівів вдалося врятувати. Увесь день "гаряче" і у Тягинській громаді. Було влучання в інтернат.", - написав він. 

Як повідомлялося, російські війська в понеділок, 5 червня, пошкодили трубопровід з аміаком у Харківській області.

 

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті