Внаслідок обстрілу Херсонської області загинула жінка, є влучання в інтернат

Внаслідок повітряної атаки російських окупантів у Херсонській області Бериславського району загинула місцева мешканка смт Козацьке, також зафіксовано влучання в інтернат Тягинської громади. Про це, повідомив у Телеграм голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін 5 червня.

"Через російський обстріл селища Козацьке загинула жінка. Армія рф вкотре прицільним вогнем вкрила житлові будинки цього населеного пункту. Також сьогодні окупанти обстріляли Кізомис забороненими запалювальними боєприпасами. Виникла пожежа на вже засіяному полі. Частину посівів вдалося врятувати. Увесь день "гаряче" і у Тягинській громаді. Було влучання в інтернат.", - написав він. 

Як повідомлялося, російські війська в понеділок, 5 червня, пошкодили трубопровід з аміаком у Харківській області.

 

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті