Окупанти вдарили по трубопроводу з аміаком на Харківщині

Російські війська в понеділок, 5 червня, пошкодили трубопровід з аміаком у Харківській області. Про це в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"У Куп'янському районі російські окупанти пошкодили трубопровід з аміаком. Внаслідок ворожих ударів сталася розгерметизація трубопроводу", - написав чиновник.

В області вже організували штаб для ліквідації наслідків інциденту. На місці аварії працюють "усі профільні служби".

При цьому всі деталі Синєгубов пообіцяв повідомити пізніше. І через деякий час зазначив, що в повітрі Харківщини слідів аміаку не виявлено.

Зазначимо, що аміак - це безбарвний газ, який подразнює очі та дихальні шляхи. Він викликає сльозоточивість, кашель, біль у горлі та труднощі з диханням.

Нагадаємо, раніше Синєгубов повідомляв, що через постійні обстріли в Харківській області можуть почати примусову евакуацію.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті