Влада Волгограда за півгодинний "мітинг" на підтримку анексії 4 українських областей заплатила двом ФОПам мільйон

Мільйон рублів заплатила влада Волгограда двом індивідуальним підприємцям за організацію та проведення "мітингу" на підтримку анексії 4 українських областей. Про це повідомляють регіональні ЗМІ.

Зазначається, що 23 вересня відбувся так званий "мітинг" на підтримку "приєднання" окупованих Донбасу, Запорізької та Херсонської областей до РФ. На площу прийшли переважно бюджетники, чиновники, депутати та велика кількість студентів.

Службовців для участі звільнили з роботи, а студентів зняли із занять. "Мітинг" тривав лише 35 хвилин.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті