Влада Саратова висловила співчуття з приводу загибелі в Україні "героя"-зека, який сидів за подвійне вбивство

Мерія російського міста Саратов опублікувала некролог, присвячений загиблому на війні в Україні Борису Олександровичу Боцманову. Також звали 32-річного ув'язненого, який у 2018 році був засуджений до 19 років колонії суворого режиму за звинуваченням у подвійному вбивстві з особливою жорстокістю з метою приховати інший злочин, - повідомляє The Insider. 

Один із авторів некрологу – губернатор Саратовської області Роман Бусаргін. Він пише про "доблесті та мужність" Боцманова: «На полі бою він показав приклад виняткової сміливості та відваги. Ми пишатися хоробрим вчинком нашого земляка і збережемо пам'ять про нього на довгі роки. Висловлюю найглибші співчуття рідним та близьким загиблого військовослужбовця».

Також некролог підписано главою Саратова Ладою Мокроусовою. «Він не пошкодував свого життя заради майбутнього нашої країни і зробив усе, щоб це майбутнє було мирним. Не описати весь біль та гіркоту втрат, які поділяємо з рідними та друзями Бориса Олександровича Боцманова. Я приношу їм найщиріші співчуття. Пам'ять про героя назавжди залишиться у наших серцях», - пише вона.

На те, що Боцманов – повний тезка вбивці, звернула увагу «Тайга.Інфо». У 2018 році він випивав у свого приятеля та його подруги, і в один момент між ними спалахнув конфлікт. Боцманов взяв ножа і завдав чоловікові смертельних ударів у груди, після чого зарізав жінку двома ударами в груди та в шию.

Як повідомлялося, глава Держдуми РФ погодився з вимогою Пригожина поховати на "Алеї Героїв" убитого в Україні зека-вагнерівця.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті