У РФ колишній "вагнерівець" після повернення із "зони СВО" вбив співмешканку та її 7-річну доньку

У РФ затримано екс-бійця ПВК «Вагнер» Артема Бучина, який після повернення з війни в Україні вбив свою співмешканку та її 7-річну доньку в Чусовому (Пермський край). Про це повідомляють росЗМІ. 

Як повідомляється, Бучин був затриманий співробітниками поліції в місті і відправлений на допит у СК РФ.

Раніше в Чусовому (Пермський край) було знайдено вбитими 27-річну дівчину та її 7-річну доньку. У розшук був оголошений колишній боєць ПВК «Вагнер» - два роки тому він отримав термін за вбивство медсестри, але пізніше підписав контракт. 

2 роки тому 27-річний Артем Бучин убив у Чусовому 23-річну медсестру Тетяну Рекутіну - дівчина поїхала на таксі з бару і пропала, пошуковий загін знайшов її тіло два дні потому. Бучин за вбивство отримав 20 років колонії суворого режиму (прокурор просив для нього довічний термін). 

Бучин відсидів півроку і поїхав на війну в Україну через ПВК «Вагнер». На фронті він дістав поранення і його помилували, незабаром він повернувся в Чусовий до своєї колишньої дівчини (загибла Катерина) - 29 серпня її було вбито разом із дочкою. 

Як повідомлялося, помилуваного Путіним ув'язненого-«вагнерівця» затримали за сексуальне насильство над 9-річною дівчинкою. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті