Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Сьогодні в громадському туалеті в с. Кабичівка Марківського району виявлено новонародженого", - повідомив окупаційний "слідком ЛНР" в соцмережах 7 лютого.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Уточнюється, що породіллею виявилася місцева мешканка 2004 року народження, яка приховувала вагітність.
"Відчувши перейми, вона пішла в громадський туалет, де народила дівчинку, після чого кинула немовля в яму", - йдеться в повідомленні.
Місцеві пабліки уточнюють, що новонароджена дівчинка вижила, у неї загальне переохолодження і обмороження. Дитина перебуває в місцевій медустанові.
Раніше повідомлялося, що в Харкові повідомлено про підозру жінці, яка до смерті побила 3-річного хлопчика.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту