Влада РФ відкидає виведення своїх військ з території України як попередню умову для початку переговорів

Виведення російських військ з території України неприйнятне для москви як попередня умова для початку переговорів. Про це заявив заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко, - повідомляють російські ЗМІ.

"Ні, такі умови є неприйнятними", - сказав Грушко журналістам 14 листопада.

"Наш президент неодноразово говорив про те, що ми готові до переговорів. Але ці переговори, звісно, повинні враховувати ситуацію "на землі", - заявив заступник міністра.

Як повідомлялося, в Офісі Президента України заявили, що розпочати переговори з росією зможуть лише за умови, що окупанти будуть на відстані від кордонів.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті