Влада Запорізької області скасувала тендер на закупівлю загороджувальних пірамід через дуже важливі, але секретні причини - Федоров

Влада Запорізької області скасувала тендер на закупівлю загороджувальних пірамід. Цей факт підтвердив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"У ЗМІ поширювалася інформація нібито Кабмін не виділив кошти на придбання загороджувальних пірамід для зміцнення лінії оборони Запорізької області, а тому обласна влада скасувала тендер. Дійсно, цей тендер було скасовано", - повідомив він.

Однак керівник області спростував інформацію про те, що скасування тендера пов'язане з відсутністю коштів. "Наша область першою отримала всі необхідні фінансові ресурси. Проблем із фінансуванням немає", - запевнив він.

За словами Федорова, у ситуації із загороджувальними пірамідами "були інші поважні причини, які, враховуючи підступність ворога, озвучити не можемо".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті