Влада Запорізької області скасувала тендер на закупівлю загороджувальних пірамід через дуже важливі, але секретні причини - Федоров

Влада Запорізької області скасувала тендер на закупівлю загороджувальних пірамід. Цей факт підтвердив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"У ЗМІ поширювалася інформація нібито Кабмін не виділив кошти на придбання загороджувальних пірамід для зміцнення лінії оборони Запорізької області, а тому обласна влада скасувала тендер. Дійсно, цей тендер було скасовано", - повідомив він.

Однак керівник області спростував інформацію про те, що скасування тендера пов'язане з відсутністю коштів. "Наша область першою отримала всі необхідні фінансові ресурси. Проблем із фінансуванням немає", - запевнив він.

За словами Федорова, у ситуації із загороджувальними пірамідами "були інші поважні причини, які, враховуючи підступність ворога, озвучити не можемо".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті