Влада Вірменії обговорює питання про заборону російських телеканалів

Влада Вірменії може відключити російські телеканали на території країни. Про це заявила депутатка парламенту від правлячої партії "Громадянський договір" Лусіне Бадалян в ефірі Factor TV, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times. 

"Ці питання обговорюються. Яке рішення буде ухвалено, заявлять відповідні відомства", - сказала депутатка.

Сама Бадалян вважає такі заходи рухом у правильному напрямку. "Коли щось загрожує безпеці держави, то ці кроки мають бути зроблені, і рішення будуть ухвалені", - підкреслила вона.

Раніше глава апарату прем'єра Араік Арутюнян звинуватив російські держЗМІ в гібридній війні проти Вірменії. Він назвав "абсолютною дезінформацією" заяву пропагандиста Георга Хачатуряна в ефірі російського НТВ про те, що демонстранти, які прорвалися в будівлю уряду під час протестів через Нагірний Карабах, натрапили там на десантників США.

"Схоже, у гібридній війні, розв'язаній у російських ЗМІ проти Вірменії, обіцяли, як у відомій казці: хто більше бреше, отримає половину палацу/Кремля. Того дня в будівлю уряду не проник жоден демонстрант, більше того, американців там не було", - написав Арутюнян.

Він також зазначив, що найзатятішими пропагандистами на російських телеканалах є саме вірмени: головний редактор RT Маргарита Симонян, її чоловік Тигран Кеосаян, творець Life Арам Габрелянов, головний редактор радіо "Говорить Москва" Роман Бабаян, політологи Сергій Кургінян, Семен Багдасаров та Андранік Міхранян.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті