Влада Торецька закликає жителів евакуюватися через обстріли окупантів

Торецька ВМА звернулася до жителів міста із закликом евакуюватися. Маломобільним допоможе БФ "Схід SOS". Відповедне звернення є на сторінці адміністрації у Фейсбуці 23 червня.

"Увага, закликаємо жителів Торецька евакуюватися у зв’язку з обстрілами з боку окупантів. Місцева влада наголошує на важливості якнайшвидшого виїзду мешканців до безпечніших регіонів України, підкреслюючи, що збереження життя є найважливішим пріоритетом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що команда Благодійного фонду «Схід SOS» допомагає виїхати з небезпеки представникам маломобільних груп населення та людям з інвалідністю.

«Звертайтеся на гарячу лінію, щоб захистити життя. За останні роки ми допомагали виїжджати з небезпеки великим сім’ям, людям з інвалідністю, особам старшого віку, власникам тварин. Наш пріоритет – порятунок. Вас не покинуть, ми допоможемо самотнім людям з інвалідністю з розміщенням у шелтерах, прихистках і геріатричних центрах», – наголосив координатор напряму евакуації Ярослав Корнієнко.

БФ «Схід SOS» пропонує повний цикл порятунку – від дзвінка на гарячу лінію до створення умов для тимчасового чи постійного проживання.

"Від 24 лютого 2022 року разом із партнерами ми евакуювали зі прифронтових і деокупованих територій більше ніж 80 000 осіб, зокрема й понад 10 000 людей з інвалідністю та представників маломобільних груп населення. Команда супроводжує в пошуку прихистку, допомагає відновити документи та отримати медичний догляд. Фонд відбудовує шелтери, терцентри, лікарні та геріатрії, а також оснащує приміщення відповідно до вимог доступності", - пишуть у фонді.

Записатися на евакуацію можна за номером гарячої лінії, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614.

Отримати консультацію можна й у месенджерах: +38 099 710 48 72 (вайбер); +38 096 108 60 48 (телеграм).

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті